Vizyonumuz

Sürdürülebilirlik anlayışı ve ileri teknoloji uygulamaları ile sektöre yön veren yeni nesil enerji şirketi olmak.

Misyonumuz

İnsana ve doğaya saygılı, kaliteli ve kesintisiz hizmet sunarak sorumluluk aldığımız her alanda  tüm paydaşlarımızın hayatını aydınlatıyoruz.

Hedefimiz

Kullanıcılara kaliteli, kesintisiz elektrik enerjisi sunmak için enerji ve dağıtım alt yapısını geliştirmek üzere yatırım yapmak,

Kullanıcıya daha hızlı ulaşmak, isteklerini anlayarak hizmetlerimizi bu yönde şekillendirmek için 7/24 çalışacak çözüm merkezleri oluşturmak,

İçinde yaşadığımız toplumun yaşam kalitesini iyileştirmek için, çalışanları ve onların aileleri, yerel halk ve bütün toplumla birlikte sürdürülebilir bir sistem için ekonomik, çevresel, kültürel ve sosyal gelişmeye destek verme sorumluluğu çerçevesinde projeler oluşturmak, gerçekleştirmek.

Çalışanların şirket yönetiminde karar alma sürecinde aktif rol aldığı, daha iyi hizmet kalitesi için çalışanların sürekli gelişiminin sağlandığı; Çalışanlarının kendilerini YEDAŞ ailesi üyesi olarak gördüğü, diğer elektrik enerjisi dağıtım firmaları arasında fark yaratan insan kaynakları politikaları ile tercih edilen şirket olmak.

Sektöre ilişkin başta Smart Grid ve IT olmak üzere teknolojik gelişmeleri takip ederek etkin ve verimli uygulamaları sisteme adapte etmek.